مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان اردبيل گفت: تلاش برای حل مشکلات حوزه اشتغال و صنعت و احیای واحدهای راکد، از مهمترین اهداف اين شركت در سال گذشته بود كه اين برنامه ها در سال جدید نیز با شتاب هرچه بیشتری ادامه خواهد یافت.

به گزارش شیوابیان،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: تلاش برای حل مشکلات حوزه اشتغال و صنعت و احیای واحدهای راکد، از مهمترین اهداف این شرکت در سال گذشته بود که این برنامه ها در سال جدید نیز با شتاب هرچه بیشتری ادامه خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، محمد اهلی در جریان بازدید از شهرک صنعتی اردبیل۲ ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه‌های حمایتی مختلفی از سرمایه‌گذاران در شهرک های صنعتی انجام می شود که با این برنامه های حمایتی تلاش شده حجم ورودی سرمایه گذاری ها در استان افزایش یابد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از تلاش تمامی مسئولان برای برطرف کردن موانع تولید و اشتغال و حل مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: با اقدامات انجام شده در سال گذشته، ۳۲ واحد راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی به چرخه تولید بازگشته اند که با احیای این واحدهای تولیدی، برای بیش از ۴۰۰ نفر اشتغال مجدد ایجاد شده است.
اهلی با بیان اینکه با تسهیل شرایط سرمایه گذاری، زمینه حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شده است، خاطر نشان کرد: در شهرک های صنعتی تلاش می شود با واگذاری زمین به صورت شرایط نقد و اقساط و همچنین ارائه مشوق های سرمایه گذاری بلاعوض، حمایت های همه جانبه ای از واحدهای تولیدی انجام شود.
وی افزود: با توجه به حجم سرمایه گذاری های انجام شده و زیرساخت های تامین شده، شهرک های صنعتی بهترین مکان ممکن برای حضور سرمایه گذاران است و این شرکت در سال مزین به «سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» از هیچ کوششی برای حمایت از تولید از خود دریغ نخواهد کرد.

  پرینت
شناسه خبر : 8046 | تاریخ انتشار : 06 اردیبهشت 1401 - 11:59 | 47 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :