مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـل بر ضرورت بستن زنجیر چرخ در هنگام تردد از محورهای مواصلاتی استان تاکید کرد.

به گزارش شیوا بیان, مهندس وثوقی در بازدید از عملیات برف روبی محورهای مواصلاتی افزود: در محورهای شمالی استان اردبیل شاهد بارش باران و درسایر مناطق شاهد بارش برف هستیم.

عضو شورای اداری استان اردبیــل با بیان اینکه برف روبی و نمک پاشی محورهای مواصلاتی بطور مرتب درحال انجام است افزود: ۴۲۰ نفر نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات در جاده ها و راهدارخانه های استان مستقر شده و درحال خدمات رسانی به مردم عزیز هستند.

وی از ذخیره سازی ۲۸ هزارتن شن و نمک جهت عملیات زمستانی در راهدارخانه های استان خبر داد و تصریح کرد: با تلاش راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیـل باز است و تردد در آنها جریان دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـل از مردم خواست در سفرهای زمستانی حتما تجهیزات ایمنی و به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـل از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

وی گفت: مردم و مترددین عزیز راهها از سفرهای غیر ضروری خودداری کرده و به توصیه های نیروهای پرتلاش پلیس راه و راهداری توجه کنند.

  پرینت
شناسه خبر : 2162 | تاریخ انتشار : 04 دی 1399 - 18:01 | 103 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :