مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت : از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دو گانه سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، بیش از دو هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو در سطح منطقه دوگانه سوز شد.

به گزارش شیوا بیان، سید حجت مدنی در این باره گفت: تاکنون مالکان سه هزار و ۴۵ دستگاه خودرو در سامانه GCR.NIOPDC.IR برای تبدیل به دو گانه سوز در سطح منطقه ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد دو هزار و ۲۸۹ خودرو دو گانه سوز شدند و ۷۵۶ دستگاه خودروی دیگر در صف تبدیل هستند.

مدنی افزود: مالکان خودروهای پلاک سفید( اینترنتی و آژانس ها) با پیمایش بیش از هزار کیلومتر که استعلام آنها از طریق وزارت کشور از اتحادیه های مربوط اخذ شده و در اختیار وزارت نفت قرار می‌گیرد، می‌توانند پس از دریافت پیامک شمول طرح، نسبت به تبدیل خودروهای خود به دو گانه سوز ثبت نام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل تاکید کرد: با توجه به تداوم اجرای طرح یاد شده، ضروری است مالکان خودرو هر چه سریعتر با ثبت نام در سامانه مذکور ثبت نام کنند تا بتوانند تا زمان تبدیل شدن به دو گانه سوز از سهمیه اعتباری برخوردار شوند، در غیر اینصورت از سهمیه اعتباری آنها کاسته شده و مانند خودروهای عادی از سهمیه سوخت برخوردار خواهند شد.

  پرینت
شناسه خبر : 3408 | تاریخ انتشار : 23 مرداد 1400 - 9:20 | 37 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :