مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از برف روبی و بازگشایی راه 434 روستای استان خبر داد.

به گزارش شیوابیان،کلیم  اله وثوقی در بازدید از عملیات بازگشایی محورهای روستایی با اعلام این خبر افزود: با تلاش شبانه روزی اکیپ های راهداری راههای روستایی بازگشایی شده ولی به دلیل کولاک بسیار شدید راه ۳۶۱ روستا مسدود است که تلاش برای بازگشایی آن ها تا پایان امروز ادامه دارد.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه همه محورهای مواصلاتی استان اردبیـل باز است و تردد در آنها جریان دارد گفت: بیشترین مسدودی راههای روستایی از شهرستانهای خلخال،کوثر،نیر،اردبیل و مشکین شهر گزارش شده که راهداران پرتلاش باهمه توان برای بازگشایی آنها درحال فعالیت هستند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه در بارش اخیر بیش از ۱۵ هزار کیلومتر باند برف روبی انجام شد افزود: در عملیات برف روبی ۳۳۷ نفر نیروی انسانی و ۲۰۸ دستگاه ماشین آلات درحال خدمات رسانی به مردم عزیز بودند.

وثوقی با اشاره به وجود کولاک بسیار شدید در گردنه ها از مردم خواست از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و در صورت نیاز به انجام سفر حتما تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: مردم و مسافران قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

  پرینت
شناسه خبر : 5667 | تاریخ انتشار : 25 دی 1400 - 11:32 | 9 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :