مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با توجه به تاثیر موثر زیرساخت های مخابراتی در رونق و رشد تولید، اجرای این زیرساخت ها در شهرک های صنعتی با همکاری و تعامل با شرکت مخابرات استان شتاب می گیرد.

به گزارش شیوا بیان، محمد اهلی در جلسه بررسی وضعیت زیرساخت شهرک های صنعتی گفت: تامین زیرساخت‌های صنعتی با تعامل با دستگاه های خدمت رسان محقق می شود که بر این مبنا امیدواریم تا با همکاری و تعامل مناسب با شرکت مخابرات استان، گام مهمی در راستای مرتفع نمودن مشکلات مخابراتی شهرک های صنعتی استان برداریم.

وی با بیان اینکه از مجموع ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب استان، شرایط لازم برای واگذاری زمین در ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی مهیا شده است تصریح کرد: در این بین برای تمامی این ۱۵ شهرک فعال استان، امکان استفاده از زیرساخت تلفن و اینترنت اجرا شده است.

اهلی ادامه داد: با اقدامات انجام شده برای ۴ شهرک صنعتی استان امکانات فیبر نوری نیز اجرا شده است و برای بهره مندی هر چه بهتر واحدهای تولیدی از اینترنت پر سرعت، در حال رایزنی با شرکت مخابرات استان برای اتصال تعداد بیشتری از شهرک های صنعتی استان به این نوع اینترنت هستیم.

وی با تأکید بر اهمیت و ضرورت تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی و نقش موثر آن در کاهش قیمت تمام شده تولید، خاطر نشان کرد: بر اساس تکالیف قانون، تامین آب، برق، گاز و امکانات مخابراتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا درب ورودی واحدهای تولیدی برعهده دستگاه های خدمت رسان است که امیدواریم این قانون به صورت دقیق و کامل توسط این دستگاه ها مورد اجرا واقع شود تا شاهد رشد روز افزون در حوزه صنعتی استان و ارائه خدمات بهتر به فعالان و متقاضیان بخش صنعت باشیم.

  پرینت
شناسه خبر : 3264 | تاریخ انتشار : 04 مرداد 1400 - 9:24 | 155 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :