رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر اردبیل بر توجه ویژه شهرداری به برگزاری دوره های آموزشی خصوصا برای عوامل اجرائیات تاکید کرد.

به گزارش شیوا بیان, بهروز اسکندرپور درباره خسارات وارد شده به شهرداری از درگیری عوامل اجرائیات با دست فروشان و عاملین سد معبر، عنوان کرد: با پرداخت غرامت ضرب و جرح که توسط عوامل اجرائیات شهرداری رخ می دهد نه تنها از بروز این حوادث جلوگیری نمی شود بلکه عوامل شهرداری به نوعی برای درگیری بیشتر تشویق هم می شوند.

وی با بیان اینکه مساله آموزش پرسنل به معنای واقعی در بدنه شهرداری اردبیل تعریف نشده، افزود: کل سازمان ها در سراسر دنیا به سمت آموزش پیش می روند، چرا که مقدمه تکلیف خواستن از کارکنان، آموزش صحیح است و بدون آن نمی توانیم انتظار برخورد صحیح عوامل اجرائیات با دست فروشان را داشته باشیم.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر اردبیل ادامه داد: در صورتیکه شهرداری برای پرسنل خود دوره های آموزشی مدون برگزار کند در صورت بروز درگیری و نیاز به پرداخت غرامت، تکلیفی برای شهرداری نخواهد بود و مسببین درگیری باید خود نسبت به پرداخت غرامت اقدام کنند.

اسکندرپور گفت: با توجه به اینکه در آمد شهرداری از محل واریزی های مردم تامین می شود، این کار عاقلانه نیست که شهرداری برای مقابله با همین مردم که از سر نیاز به دستفروشی روی می آورند غرامت های سنگین پرداخت کند.

وی گفت: باید در تعیین افراد در حوزه اجرائیات و سد معبر از اشخاص مناسب و دارای برخورد حسنه و حسن شهرت و معتقد به گفتمان بهره گیری شود چرا که این روش بهتر از برخوردهای تند جواب می دهد.

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

  پرینت
شناسه خبر : 3562 | تاریخ انتشار : 18 شهریور 1400 - 20:33 | 34 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • نویسنده : رشید عبدالحسینی
  • منبع خبر : ایلنا