اردبیل- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در بهمن ماه سالجاری 134 نفر در استان اردبیل توسط جمعیت هلال احمر از برف و کولاک نجات یافتند.

به گزارش شیوا بیان، بهزاد نواختی مقدم عنوان کرد: در بهمن ماه سالجاری ۱۳۴ نفر در برف و کولاک، ۵۳ نفر در حوادث جاده ای، ۱۵ نفر در حوادث شهری، ۵ نفر در حوادث کوهستان، ۲ نفر در ریزش آوار و یک نفر در خدمات حضوری دچار حادثه شده بودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به امدادرسانی به ۳۹ حادثه در این ماه اضافه کرد: ۱۴ مورد برف و کولاک، ۲۰ مورد حوادث جاده ای، یک مورد حادثه شهری، یک مورد حادثه کوهستان، یک مورد ریزش آوار، یک مورد خدمات حضوری و یک مورد خدمات مناسبتی در بهمن ماه توسط جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شده است.

نواختی مقدم با بیان اینکه در این حوادث ۶۰ نفر مصدوم شده بودند، اذعان کرد: ۴۵ نفر در حوادث جاده ای، ۱۳ نفر در حوادث شهری، ۵ نفر در کوهستان، ۲ نفر در آوار و ۱ نفر در مراجعه حضوری مصدوم شده بودند که از این تعداد ۱۱ نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال و ۴ نفر به صورت سرپایی درمان شده اند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر با بکارگیری ۵۶ تیم عملیاتی، ۲۶۸ نفر/روز نیروی عملیاتی، ۹۱ دستگاه خودروی امدادی به امدادرسانی پرداختند.

  پرینت
شناسه خبر : 2652 | تاریخ انتشار : 03 اسفند 1399 - 14:48 | 102 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :