رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل از اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران از فروردین ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، غلامحسین آگاهی در خصوص متناسب سازی حقوق بازنشستگان عنوان کرد: مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوق فروردین اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه فاصله مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر صندوق ها برطرف شده، افزود: نسبت به فروردین سال ۹۸ افزایش  چشمگیری در حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان شاهد هستیم.

رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه با بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی شاهد ارتقاء هرچه بیشتر خدمات تأمین اجتماعی به جامعه هدف خواهیم بود، اذعان کرد: بازنشسته حداقلی بگیری که ۳۰ سال خدمت کرده و حقوقش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است در فروردین جاری با احتساب یک همسر و دو فرزند حدود ۴ میلیون و ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان دریافت خواهد کرد.

آگاهی ادامه داد: برای مستمری بگیری که بیش از ۳۰ سال سابقه بیمه پردازی داشته این رقم مقداری بیشتر و برای کسانی که کمتر از ۳۰ سال سابقه بیمه پردازی داشته کمتر خواهد شد.

رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه امسال سازمان تأمین اجتماعی به موقع نسبت به افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران اقدام کرده است ، بیان کرد: افزایش ناشی از مرحله دوم متناسب سازی حقوق  بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوق فروردین اعمال خواهد شد.

وی افزود: با تلاش همکاران در شعب استان، طی چند روز آینده احکام نهایی بازنشستگان صادر و واریز حقوق با زمانبندی معمول و مشابه ماه های گذشته پرداخت خواهد شد.

  پرینت
شناسه خبر : 2854 | تاریخ انتشار : 19 فروردین 1400 - 14:41 | 126 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :