مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: پویش ورزش در خانه انگیزه ای برای ورزش در دوران کرونا در بین مردم جامعه است.

به گزارش شیوا بیان، سجاد انوشیروانی در جلسه شورای عالی ورزش استان اردبیل عنوان کرد: پویش ورزش در خانه انگیزه ای برای ورزش در دوران کرونا در بین مردم جامعه است.

او افزود: ورزش در خانه در ایام قرنطینه خانگی بین خانواده ها به خوبی جای خود را باز کرد و در روزهایی که نگرانی و استرس شدیدی برتمام جامعه وخانواده ها واردآمده بود، کمک شایان توجهی به حفظ سلامتی و ارتقا آن برای مقابله با کرونا درجامعه انجام داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: ورزشکارانی که در این پویش شرکت می کنند، فیلم های کوتاه از اجرای تمرینات ورزشی خود در خانه تهیه کرده ضمن ارسال از طریق فضای مجازی به روابط عمومی اداره کل وبازنشر آن در فضای مجازی پس از بررسی مورد تجلیل نیز قرار می گیرند.

او تصریح کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور بیشتر مسابقات ورزشی و برنامه های فرهنکی در فضای مجازی انجام می گیرد، ما هم بمناسبت ۹ دی ماه و سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، مسابقات و برنامه های مختلفی را با استفاده از ظرفیت فضای مجازی پیش بینی کرده ایم که به امید خدا اجرا خواهیم کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: متاسفانه در دو سال اخیر نتوانستیم مراسم تجلیل و قدردانی از ورزشکاران و قهرمانان استان برگزار کنیم که طبق برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم بتوانیم در دهه فجر امسال مراسم درخور شان قهرمانان استان برگزار و از آنان و مقام آوری هایشان قدردانی کنیم.

انوشیروانی تاکید کرد: نظارت بر تیم های طبیعت گردی باید انجام گیرد و پس از صادرشدن مجوز ، دستگاه های نظارتی باید در این زمینه نظارت کامل داشته باشند.

  پرینت
شناسه خبر : 2153 | تاریخ انتشار : 04 دی 1399 - 16:00 | 35 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :