معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: با توقیف یک دستگاه کامیون نفت کش، 57 هزار و 787 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان بیله سوار کشف شد.

به گزارش سایت خبری اردبیل نیوز، سرهنگ کریم نوری امروز در جمع خبرنگاران از توقیف یک دستگاه کامیون حامل گازوئیل قاچاق در بیله سوار خبر دادو گفت: به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر عرضه سوخت قاچاق در یکی از جایگاه های سوخت بخش جعفر آباد شهرستان بیله سوار، کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی از صحت گزارش های دریافتی اطمینان یافتند.

وی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی ماموران به محل اعزام و موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه کامیون نفت کش، 57 هزار و 787 لیتر گازوئیل قاچاق کشف کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه تصریح کرد: این قاچاقچی قصد توزیع خارج از شبکه گازوئیل را داشت که با اقدام به موقع پلیس ناکام ماند.

نوری، ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان حدود 350 میلیون ریال اعلام و افزود: پلیس مقتدرانه در مسیر مبارزه با پدیده شوم قاچاق نقش آفرینی کرده و جرات کوچکترین تحرک را از قاچاقچیان سلب کرده است.
انتهای پیام/
 

  پرینت
شناسه خبر : 465 | تاریخ انتشار : 21 آبان 1397 - 17:06 | 80 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :