رئیس آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز گفت: نظارت و راهنمایی بر فعالیت‌های آموزشی و پرورشی در مدارس روستایی و عشایری، خصوصا در کلاس‌های چند پایه ضروری است.

به گزارش شیوا بیان اردبیل، قدرت مهرآوران صبح یکشنبه در جلسه هم اندیشی سرگروه‌های درسی ضمن قدردانی از زحمات سرگروه‌های درسی شهرستان اصلاندوز عنوان کرد: نظارت و راهنمایی بر فعالیت‌های آموزشی و پرورشی در مدارس روستایی و عشایری، خصوصا در کلاس‌های چند پایه ضروری است.

وی افزود: سرگروه‌های درسی باید مسلط به فناوری نوین آموزشی، نحوه حضور در مدارس تحت پوشش، قوانین و دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه باشند تا فرایند یادگیری و یاددهی به منظور ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی در مدارس هدایت و نظارت شود.

رئیس آموزش پرورش شهرستان اصلاندوز از سرگروه‌های درسی شهرستان خواست با بازدید‌های مستمر به صورت کیفی و مستند‌سازی‌های لازم در خصوص مشکلات آموزشی مدارس و مرتفع ساختن آن، هماهنگی‌های لازم را با معاون آموزشی و کارشناسان اداره داشته باشند.

تقی حضور معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا به لزوم ارائه محتوای آموزشی در قالب‌های مختلف به منظور پشتیبانی از دانش‌آموزان عنوان کرد: باتوجه به تولید محتوای الکترونیکی برای کلیه پایه ‌ها و دروس ابتدایی به صورت قطب‌بندی و محول نمودن دروس فارسی، هدیه‌های آسمانی و هنر به منطقه اصلاندوز خواستار همکاری و هماهنگی گروه‌های درسی به منظور تولید محتوای الکترونیکی مناسب شد.

وی افزود: داشتن برنامه منظم و مدون جهت جبران عقب ماندگی تحصیلی در مدارس عشایری و چند پایه از ملزومات سال تحصیلی جاری است.

منبع: ایلنا

  پرینت
شناسه خبر : 997 | تاریخ انتشار : 30 شهریور 1399 - 12:05 | 40 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :