به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و همچنین ولادت با سعادت مولود کعبه ، در هشتمین مرحله جشن آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و مالی در سال جاری، امروز تعداد ۲۲ نفر از مددجویان زندان های استان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده خود برگشتند.

به گزارش شیوابیان،حجت الاسلام و المسلمین کثیرلو ، رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان اردبیل درابتدای این مراسم ضمن اشاره به ایام الله دهه فجر با تبریک ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) گفت : به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و همچنین ولادت با سعادت مولود کعبه ، در هشتمین مرحله جشن آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و مالی در سال جاری، امروز تعداد ۲۲ نفر از مددجویان زندان های استان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده خود برگشتند.
وی در ادامه افزود : کل مبلغ محکومیت این مددجویان ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۷۵ ریال بود که با همت مسئولین مربوطه در ستاد دیه و واحدهای مصالحه ، گذشت شکات محترم ، کمک های بی دریغ خیرین گرانقدر و اعطای تسهیلات مختلف مشکل این مددجویان حل و منجر به آزادی آنها گردید.
رئیس کل دادگستری استان در پایان افزود : از ابتدای سال تاکنون با برگزاری هشت مرحله جشن آزادسازی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی ، تعداد ۳۸۷ نفر از زندانیان دارای محکومیت های غیر عمد و مالی از بند رهایی پیدا کرده اند.

 

  پرینت
شناسه خبر : 6648 | تاریخ انتشار : 25 بهمن 1400 - 16:28 | 113 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :