مدیر‌کل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به حاکمیت توده هوای سرد و مرطوب و شرایط نسبتاً ناپایدار جوی، گفت: طی فردا (دوشنبه ۳ بهمن) آسمان استان اردبیل غالباً ابری و مه‌آلود خواهد بود.

به گزارش شیوابیان، مدیر‌کل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به حاکمیت توده هوای سرد و مرطوب و شرایط نسبتاً ناپایدار جوی، گفت: طی فردا (دوشنبه ۳ بهمن) آسمان استان اردبیل غالباً ابری و مه‌آلود خواهد بود.

سیاوش محمدی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی، با حاکمیت توده هوای سرد و مرطوب و شرایط نسبتاً ناپایدار جوی، طی فردا (دوشنبه ۳ بهمن) آسمان استان اردبیل غالباً ابری و مه‌آلود بوده و در مناطقی از استان به‌ویژه در نوار شرقی و دامنه کوهستان سبلان بارش خفیف و پراکنده برف نیز پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: از حوالی ظهر سه‌شنبه با پایداری شرایط جوی از میزان ابرها کاسته شده و تا پایان هفته جاری آسمانی صاف تا نیمه‌ابری گاهی با وزش باد انتظار می‌رود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: از نظر دمایی همچنان هوای سرد و یخبندان به‌ویژه در ساعات شبانه و اوایل صبح در استان ادامه خواهد داشت؛ هر چند از روز چهارشنبه در طول روزها به‌دلیل تابش آفتاب از شدت سرما قدری کاسته می‌شود.

پایان پیام

  پرینت
شناسه خبر : 10882 | تاریخ انتشار : 03 بهمن 1401 - 20:50 | 19 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :