افرادي كه با شعار هاي انقلابي و ارزشي وارد صحنه مي شوند اما متاسفانه اكثر آنها نه تنها هيچ تخصص مرتبطي ندارند بلکه فقط برای تطمیع خود و گروه مورد نظر وارد میدان شده اند.

به گزارش شیوا بیان:براساس شنیده های موثق، افرادی به ظاهر انقلابی با توجه به اینکه سی و اندی سال خدمت به نظام کرده اند (به گفته خودشان)، مجددا با تشکیل گروه های خاص و تیم بندی باز هم احساس مسئولیت کرده و می خواهند اینبار در قالب نیروهای اجاره ای و سایه در بطن کار اداری قرار گرفته و در دولت محلی نفوذ کنند.

این افراد که عقبه و مشخصات آنها برای همگان معلوم است، با برنامه ریزی دقیق حدود یکماه مانده به انتخابات و با بررسی میدانی نیروهای قوی که شانس پیروزی بالایی دارند را انتخاب کرده و با دادن فقط یک لیست از آنها اعلام حمایت می کنند و پس از انتخاب نامبرده، در سریع ترین صورت فرد پیروز را به محفل های شخصی و محرمانه دعوت کرده و با ادعای آنکه اگر ما نبودیم اکنون شما نبودید، افراد خود را تحمیل می کنند. افرادی که با شعار های انقلابی و ارزشی وارد صحنه می شوند اما متاسفانه اکثر آنها نه تنها هیچ تخصص مرتبطی ندارند بلکه فقط برای تطمیع خود و گروه مورد نظر وارد میدان شده اند. که شهید چمران در این خصوص می فرماید؛ می گویند تقوی از تخصص بالاتر است، این را می پذیرم اما کسی که تخصص ندارد و مسئولیتی می پذیرد بی تقوی است.

مردم باید به این افراد متذکر بشوند که اگر عرضه کار داشتید اولا در سی سال خدمت خود انجام می دادید و وضع مملکت را به این روز نمی انداختید و ثانیا اگر واقعا انقلابی و جهادی هستید چرا افراد را از حلقه های منتسب خود معرفی می کنید و سایر افراد که در خارج گود شما هستند نه تنها از ظرفیت آنها بهره نمی برید بلکه با سند سازی و بدگویی پشت سرشان، آنها را تبدیل به مهره سوخته نظام می کنید؟

در اینجا به استاندار اردبیل محتاج التذکریم که با توجه به اینکه حضرتعالی اکنون از چهره های سیاسی استان و رئیس دولت محلی استان هستید، اگر در انتخاب مدیران ارشد استان معیار و ملاک شما رابطه سالاری بر شایسته سالاری ترجیح داده شود، آیا می توانید آینده توسعه این استان را تضمین کنید؟
آقای استاندار رضایت و نظر مردم که همیشه مظلوم واقع شده اند تا چه اندازه برای جنابعالی اهمیت دارد؟
سید بزرگوار؛ نعمت هایی که خدا به بندگانش میدهد برای امتحان و آزمایش بندگانش است و آیا شما با این انتصابات از نعمت استاندار بودن در دادگاه عدل الهی میتوانید نمره قبولی بگیرید؟
اکنون جنابعالی بعنوان سکاندار دولت محلی در بین همه آحاد جامعه وظایفی به مراتب سخت تری در پیش دارید که توشه اعمال شما نه تنها می تواند جنابعالی را به درجات بالاتر برساند بلکه اعتماد مردم را به دولت آقای رئیسی جلب نماید. شایسته است با در نظر گرفتن همه جوانب و استفاده حداکثری از طیف های گوناگون به این امر مهم جامه عمل بپوشانید.
جعفر ادیب نژاد
دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل

  پرینت
شناسه خبر : 3828 | تاریخ انتشار : 23 آبان 1400 - 20:12 | 248 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :