شیوا بیان- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: آماده سازی فاز سوم شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل با مساحت 200 هکتار آغاز شده است.

به گزارش شیوا بیان، محمد اهلی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی اردبیل(شماره 2)، از توسعه این شهرک صنعتی خبر داد و اذعان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برای توسعه این شهرک‌صنعتی، 23 هکتار زمین در بخش شرقی و 95 هکتار در بخش غربی در نظر گرفته شده که طی فرآیند قانونی و پس از کسب مجوزهای لازم از ادارات مربوطه، نسبت به توسعه این شهرک اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: مراحل تملک 95 هکتاری به مراحل پایان خود رسیده و این شرکت در حال تحویل اراضی مورد نظر است.

اهلی آماده سازی زمین در فاز سوم این شهرک صنعتی را از دیگر برنامه های این شرکت برای توسعه شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل برشمرد و افزود: در حال حاضر با واگذاری های انجام شده، زمین آماده سرمایه گذاری در این شهرک به پایان رسیده که بر این مبنا، آماده سازی فاز سوم شهرک صنعتی اردبیل(2) با مساحت 200 هکتار آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل افزود: در مرحله نخست، آماده سازی 50 هکتار از فاز سوم این شهرک با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب استان آغاز شده است که محل تامین اعتبار آن از بودجه جهش تولید سازمان برنامه و بودجه کشور خواهد بود.

اهلی میزان این اعتبار را 100 میلیارد ریال دانست و ابراز امیدواری کرد تا با تخصیص به موقع اعتبارات، روند تکمیل زیرساخت در شهرک های صنعتی استان شتاب گیرد.

وی همچنین از قول مساعد سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری اردبیل بر جذب به موقع اعتبارات تخصیصی به شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت: ساختمان ابنیه مدول دوم تصفیه خانه و بهسازی معابر شهرک صنعتی اردبیل(2) با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال آغاز شده است که با اجرای آن روند خدمت رسانی به واحدهای تولیدی در این شهرک صنعتی مهم استان بهبود خواهد یافت.

  پرینت
شناسه خبر : 1435 | تاریخ انتشار : 10 آبان 1399 - 15:39 | 37 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :