مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: کسب آمادگی لازم از سوی دستگاه‌های متولی برای انجام واکسیناسیون دز سوم ضروری است.

به گزارش شیوابیان،شهریار شیری آراسته، دبیر کمیته نظارت براجرای شیوه نامه ها و پیگیری مصوبات استانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در جلسه کمیته نظارت بر اجرای شیوه نامه ها و پیگیری مصوبات استانی ستاد مدیریت بیماری کرونا گفت: با توجه به افزایش مراجعین واکسیناسیون دز سوم کرونا توجه به افزایش مراکز واکسیناسیون باید مد نظر قرار گیرد.

او گفت: باید با استفاده از تجربیات خیز‌های قبلی کرونا در کنترل و کاهش میزان ابتلا در صورت شیوع امیکرون اقدامات لازم را پیش بینی کنیم.

دبیر کمیته نظارت براجرای شیوه نامه ها و پیگیری مصوبات استانی ستاد مدیریت بیماری کرونا گفت: نظارت بر بخش‌های مختلف از جمله مدارس، نانوایی ها، پاساژها، استخر‌ها و مجالس و مکان‌هایی از این قبیل که دارای اجتماعات انسانی بوده، ضروری است.

شیری آراسته در ادامه بازدید‌های نظارتی از روند اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی در اماکن مختلف گفت: نظارت از پایانه‌های مسافری و همچنین از مدارس مورد تاکید است و ادامه این نظارت بر کاهش میزان مبتلایان موثر است.

در این جلسه دستگاه‌های اجرایی مرتبط اعم از بهداشت، آموزش و پرورش، فرمانداری و همچنین نماینده اتاق اصناف گزارشی از اقدامات انجام گرفته در راستای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و نظارت‌ها ارایه کردند.

  پرینت
شناسه خبر : 5221 | تاریخ انتشار : 13 دی 1400 - 10:38 | 242 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :