همزمان با ۱۵ استان کشور با حضور دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور, آیین افتتاح نمادین ۲۵۰۰ واحد مسکونی محرومین در استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش شیوا بیان, آیین بهره برداری از ۲ میلیون و ۵۵۰ هزارمین واحد مسکن روستایی مقاوم سازی شده در کشور و ۶۱ هزار ۲۰۰ مین واحد مسکن مقاوم سازی شده در استان اردبیل و ۷۰ هزارمین واحد مسکن محرومین در کشور و ۲ هزار ۵۰۰ مین واحد مسکن محرومین استان اردبیل، با حضور دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، مهندس بهنام جو استاندار اردبیل و مهندس سبحانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل و جمعی از مدیران استان از طریق ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد مهندس علیرضا تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم بهنام جو، استاندار اردبیل با اشاره به مجاهدت های مهندس علیرضا تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ایشان را مدیر توانمند و شایسته ‌کشوری دانسته و این فقدان را به همه جهادگران نهاد انقلابی بنیاد مسکن تسلیت گفت.

وی در ادامه با اشاره به تحویل ۲۵۰۰ واحد از سهمیه ۳۰۰۰ واحد مسکونی طرح مسکن محرومین این اقدام را در توسعه استان مهم دانسته و در رفع محرومیت زدایی از ضروریات اساسی برشمردند. این مراسم همزمان در ۱۵ استان برگزار شد.

  پرینت
شناسه خبر : 3302 | تاریخ انتشار : 08 مرداد 1400 - 12:56 | 51 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :