شهردار نمین از اتمام فاز اول طرح نورپردازی میدان شهدای نمین خبر داد. براتعلی شوقی در گفتگو با خبرنگار هفته نامه «شیوا اردبیل» گفت: بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده و بمنظور عمران و آبادانی شهر نمین عملیات عمرانی از جمله زیرسازی، لکه گیری، درز گیری معابز جدولگذاری، آسفالت ریزی گسترده، پازل کاری، پیاده روسازی […]

شهردار نمین از اتمام فاز اول طرح نورپردازی میدان شهدای نمین خبر داد.

براتعلی شوقی در گفتگو با خبرنگار هفته نامه «شیوا اردبیل» گفت: بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده و بمنظور عمران و آبادانی شهر نمین عملیات عمرانی از جمله زیرسازی، لکه گیری، درز گیری معابز جدولگذاری، آسفالت ریزی گسترده، پازل کاری، پیاده روسازی و غیره در حال انجام است.

وی گفت: طرح نورپردازی معابر شهری نیز که با هدف ارتقا کیفیت فضا و سیمای شبانه در دستور کار قرار داشت که بخش عمده ای از این طرح در میدان شهدای نمین مقابل موزه صارم السلطنه مسجد جامع به اتمام رسید.

شهردار نمین با اشاره به پازل چینی در مرکز شهر و بخش گسترده ای از  بازار و میدان اصلی افزود: تعویض جداول فرسوده و جدولگذاری جدید و رنگ آمیزی آنها از دیگر کارهای عمرانی سال ۹۸ در نمین است.

شوقی همچنین از اختصاص قیر قابل توجه به شهرستان نمین جهت بازسازی و آسفالت معابر شهری با حمایت نمایندگان و اعضای شورای شهر خبر داد و افزود: با مشارکت بخش خصوصی کارخانه آسفالت در شهرستان نمین به بهره خواهید رسید که با افتتاح این کارخانه در میزان آسفالت ریزی معابر شهری تغییرات محسوس قابل مشاهده است

وی همچنین از تداوم عملیات احداث کمربندی بسیج نمین خبر داد و گفت: کمربندی بسیج در فاز اول بطول ۲ کیلومتر میباشد که خیابان طالقانی را به جاده خشه حیران متصل میکند.

شهردار نمین‌ همچنین پیاده راه پارک بابونه، دیوار سیل بند رودخانه نمین چای از دیگر پروژه های عمرانی نمین دانست و افزود: گل کاری و زیبا سازی شهر نیز در نمین در حال انجام است.

وی همچنین به آمادگی شهرداری نمین برای فصل زمستان اشاره کرد و گفت: پرسنل شهرداری و ماشین‌الات لازم برای عملیات برفروبی و نگهداری معابر آماده هستند.

شوقی در پایان از یاری اعضای شورای شهر در تسهیل خدمات رسانی به شهر نمین تجلیل و قدردانی کرد و گفت: هدف کلی شهرداری و شورای شهر کسب رضایت شهروندان و توسعه شهر است.

  پرینت
شناسه خبر : 656 | تاریخ انتشار : 12 آذر 1398 - 12:02 | 207 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :