اردبیل- مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از اجرای بیش از 138 هزار و 330 متر شبکه گذاری گاز از ابتدای سال ۹۹ تاکنون در استان خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، سردار اسماعیلی مدیر عامل این شرکت توسعه شبکه گازرسانی را یکی از عمده ترین فعالیت های این شرکت در سالجاری برشمرد و گفت: در این راستا در هشت ماهه نخست سال جاری، بیش از ۱۱۲کیلومتر شبکه گذاری در بخش روستایی و بیش از ۲۵ کیلومتر شبکه گذاری در شهرها و در راستای تکمیل باقی مانده شبکه های داخل شهری انجام شده که با این وجود میزان شبکه گاز طبیعی در استان از بدو تاسیس تا کنون به بیش از نه هزار و ۷۶۰ کیلومتر رسیده است.

وی افزود: با این میزان از شبکه گذاری زمینه نصب سه هزار و ۹۸۸انشعاب را در سطح استان فراهم آورده که دو هزار و ۶۲۶انشعاب در بخش روستایی و یک هزار و ۳۶۲انشعاب در بخش شهری انجام شده است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با نصب انشعابهای جدید گاز در مجموع طی سالجاری و هشت ماهه نخست سال با گازرسانی به ۳۸ روستای استان تعداد چهار هزار و ۴۲۹ مشترک جدید در بخش روستایی و همچنین تعداد هفت هزار و ۸۱۱ مشترک شهری جدید به تعداد مشترکان گاز استان اضافه شده است که با احتساب این میزان در کل تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تاسیس تا کنون به بیش از نیم میلیون مشترک رسیده است.

وی در پایان از کلیه مشترکین خواست تا ضمن رعایت دمای رفاه در خانه ، علی رغم صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی از بروز هرگونه قطعی گاز در اثر مصرف بی رویه این نعمت خدادادی جلوگیری نمایند.

  پرینت
شناسه خبر : 1896 | تاریخ انتشار : 17 آذر 1399 - 17:57 | 303 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :