گروه استان‌ها - فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی هفته بسیج در استان اردبیل آغاز شده و بی‌شک نقش مهمی در رفع مشکلات مردم مناطق محروم به دنبال خواهد داشت.

به گزارش شیوابیان: ازاردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی هفته بسیج در استان اردبیل اظهار داشت: افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی هفته بسیج در استان اردبیل و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان از اهم مواردی است که در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ضمن گرامیداشت هفته بسیج ادامه داد: ۶۰۰ عنوان برنامه در گرامیداشت هفته بسیج در استان اردبیل برگزار می‌شود که هماهنگی و تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آمده است و امیدواریم بتوانیم در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی به شکل موفق وارد عمل شویم.

وی بیان کرد: داشته‌هایمان را مدیون خون شهدای والامقام هستیم که اقتدار و امنیت کنونی را برای ما رقم زده‌اند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند که به همین منظور نقش بسیجیان، رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس بسیار ارزنده و حائز اهمیت است.

محمدی‌اصل از اجرای بخشی از طرح‌ها و برگزاری برنامه‌های هفته بسیج خبر داد و اظهار کرد: طرح سد آبخیزداری، ۲۵ طرح محرومیت‌زدایی، توزیع بست‌های کمک مومنانه و معیشتی، یادواره‌های شهدا، اجرای طرح نذر خون و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم از برنامه‌های اجرا شده در برخی از شهرستان‌های استان است.

وی بیان کرد: این پروژه‌ها به همت بسیج سازندگی، گروه‌های جهادی بسیج، نواحی مقاومت بسیج سپاه استان و دستگاه‌های اجرایی استان اجرا می‌شود که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، علاوه بر افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی، چندین طرح خدمات‌رسانی توسط اقشار متخصص به مردم در مناطق محروم و کم برخوردار استان اردبیل انجام خواهد شد.

  پرینت
شناسه خبر : 4056 | تاریخ انتشار : 30 آبان 1400 - 14:02 | 10 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • نویسنده : رشید عبدالحسینی
  • منبع خبر : تسنیم