رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری اردبیل از اجرای طرح پویش بررگ برف روبی از درب منازل و کوچه ها با شعار همه برای اردبیل خبر داد.

اباصلت ابراهیمی در گفتگو با خبرنگارشیوابیان تصریح کرد: همزمان با بارش سنگین برف در اردبیل و قرار گرفتن این شهر در شرایط غیر عادی، در اقدامی نیک اهالی فهمیم محلات اردبیل باهدف فرهنگسازی و همکاری با مجموعه شهرداری اردبیل خود اقدام به بازگشایی کوچه ها و درب منازل کردند.

وی ضمن دعوت از عموم مردم فهیم اردبیل به پویش “همه برای اردبیل” گفت: در راستای گفته ی شهردار اردبیل مبنی بر پای کار آمدن مردم شهر و همکاری و همدلی اهالی محلات برای برف روبی، بیشتر اهالی محلات اردبیل از جمله نیار،بهارآباد، دانش اباد و … خودجوش به این پویش پیوستند که این اقدام شایسته تقدیر است.

رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ضمن قدردانی از تلاشهای شبانه نیروهای خدمات شهری شهرداری اردبیل در بازگشایی معابرهای عمومی ادامه داد: اینجا اردبیل و شهر مهربانی هاست و همواره مردم فهمیم اردبیل در اوج سرما نیز ثابت کرده اند که همیشه پای کار بوده و در میدان هستند.

ابراهیمی همچنین با بیان اینکه شهرداری اردبیل در این روزهای سخت و سرد برفی تمام امکانات و نیروهای خود را شبانه روزی جهت برف روبی بکار گرفته است، افزود: با توجه به حجم سنگین بارش برف در اردبیل نیاز به همکاری مردم شهر با این مجموعه است تا با تلاش همه باهم، شهر را به شرایط عادی برگردانیم.

 

 

  پرینت
شناسه خبر : 5965 | تاریخ انتشار : 02 بهمن 1400 - 18:04 | 253 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :