با توجه به فرارسیدن ایام شروع سال تحصیلی جدید و همچنین ایام صفر و ضرورت احسان و نیکوکاری و حمایت از دانش آموزان و خانواده های بی بضاعت وآسیب دیده از بیماری منحوس کرونا، جلسه هماهنگی و هم اندیشی در ارتباط با رزمایش کمک های مومنانه در محل سالن جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش شیوا بیان، رامین صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در این جلسه گفت: نشست هم اندیشی کمک های مومنانه که در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در استان ، در راستای تهیه بسته های حمایتی شامل لوازم التحریر، کیف، کفش و پوشاک برای دانش آموزان بی بضاعت استان اردبیل برگزار شده.
وی در ادامه تاکید کرد برای تحقق اهداف و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و آسیب دیده اقتصادی ناشی از کرونا ، این رزمایش با همدلی و همت صنعتگران ،اتحادیه ها و تشکلهای صنفی، بسیج اصناف واداره کل آموزش و پرورش استان با طرح یک کاسب ، یک دانش آموز و یک کارخانه دار ، چندین دانش آموز به مرحله اجرا درآید.

لازم به ذکر است در دوره های قبل ایام کرونا، کمک های مومنانه که از طریق همکاری فعالین اقتصادی استان صورت گرفته به ارزش ۱۲۰ میلیارد تومان می باشد.

  پرینت
شناسه خبر : 3573 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1400 - 11:04 | 271 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :