مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل از اختصاص بیش از ۷۰ میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت های درمانی در پلی کلینیک تامین اجتماعی مشگین شهر خبر داد.

دکتر قادر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل در گفت‌و‌گو با خبرنگار شیوابیان اظهار کرد: ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز و تکمیل زیر ساخت های درمانی در پلی کلینیک شهرستان مشگین‌شهر در سالجاری اختصاص یافته است.

وی افزود: تجهیز بخش رادیولوژی این پلی کلینیک به دستگاه رادیوگرافی دیجیتال ثابت و دندانی و همچنین دستگاه هموگلوبین A1C با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال و همچنین خرید دستگاه دیزل ژنراتور و نوسازی موتورخانه پلی کلینیک و شعبه تامین اجتماعی با اختصاص اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال از مهمترین اقدامات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در راستای تکمیل زیرساخت های درمانی شهرستان مشگین شهر در سالجاری می باشد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل هدف از این اقدامات را ارائه خدمات بهتر و بروز برای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد: برای بازسازی تاسیسات و تکمیل زیرساخت های این پلی کلینیک، آگهی مناقصه منتشر شده و تا قبل از پایان بهمن ماه سال جاری با تعیین پیمانکار و شرکت طرف قرارداد، کار خرید و عملیات اجرائی آن در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

  پرینت
شناسه خبر : 5897 | تاریخ انتشار : 30 دی 1400 - 23:23 | 314 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :