عضو شورای شهر اردبیل ارائه بموقع تفریغ بودجه را از وظایف مهم شهرداری قلمداد کرد.

به گزارش خبرنگار شیوا بیان، سلامت صفری در جلسه بررسی تفریغ بودجه ضمن قدردانی از دقت رئیس کمیسیون مربوطه و اظهارات تخصصی اعضای شورا در خصوص رسیدگی وضعیت بودجه عنوان کرد: متاسفانه گزارش تفریغ بودجه با تاخیر دو ساله بدست شورا رسیده، و با بررسی های به عمل آمده مشخص شد برخی از سازمان ها ساختار تکمیلی و حتی مسئول مالی ندارند.

وی با اشاره به اینکه نباید تجمیع حقوق ها به مساله ای عادی تبدیل شود افزود: با توجه به اینکه عملکرد شهرداری در گذشته در این خصوص قابل قبول نیست، باید از بروز چنین معضلات مالی در آینده جلوگیری شود. ما با یک وضعیت بیمار گونه مواجه هستیم که متاسفانه این وضع به رویه عادی تبدیل شده که باید در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل شود.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با توجه به اینکه قانون شورا ما را مکلف به بررسی و تصویب نموده اما مشکلاتی در گذشته وجود داشته که باید با جراحی دقیق و به صورت تدریجی این وضعیت سامان یابد.

صفری ادامه داد: شورای ششم باید تمام تلاش خود را در رفع معضلات گذشته انجام دهد تا به مرحله پیشگیری برسیم. قطعا در آینده با تصویب طرح جامع شفاف سازی بخش عمده ای از این معضلات مرتفع گردد.

صفری در ادامه به وضعیت مدیریتی آرامستان بهشت زهرا اشاره کرد و گفت: برای آسایش شهروندان ایجاد پارکینگ و درب ورود و خروجی دوم برای این آرامستان ضروری است و همچنین لازم است ایجاد آرامستان جدید(بهشت زهرا) در جنوب شهر که سالیان سال است مطرح شده، در دستور کار قرار گیرد.

  پرینت
شناسه خبر : 3766 | تاریخ انتشار : 17 آبان 1400 - 9:42 | 236 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :