رئیس شورای شهر اردبیل گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برای عوارض و مطالبات شهرداری تا ۳۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

به گزارش شیوابیان؛انصاری در چهاردهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: اعطای تخفیفات عوارض و مطالبات شهرداری به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۰ این ماه ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه مودیان می‌توانند تا سقف ۳۰ درصد تخفیف بهره مند شوند، افزود: مودیان در صورت پرداخت کل عوارض و مطالبات متعلقه بصورت نقدی و یکجا در این بازه از ۳۵ درصد تسهیلات برخوردار خواهند شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بیان کرد: طبق تصمیم و موافقت اعضای شورای اسلامی شهر، سرمایه‌گذاران که عوارضی به میزان بالای ۵۰ میلیارد ریال دارند می‌توانند ۳۰ درصد این عوارض را بصورت نقدی پرداخت کرده و بقیه عوارض را طی چک و توافق با شهرداری پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه طرح‌های اولیه المان مقدس اردبیلی و طرح المان نفس در شهرک ولایت در کمیسیون فرهنگی و زیباسازی شورا مطرح شده گفت: این المان‌ها به دلیل آنکه مستلزم هزینه هستند و برای المان نفس هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون پیشنهاد شده باید بصورت جدی کارشناسی شده و سپس تصمیم‌گیری شود.

  پرینت
شناسه خبر : 5406 | تاریخ انتشار : 17 دی 1400 - 20:28 | 22 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :