رئیس هیات کشتی استان اردبیل گفت: تیم اردبیل در مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان قهرمان شد.

  • به گزارش شیوابیان، رئیس هیات کشتی استان اردبیل گفت: تیم اردبیل در مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان قهرمان شد.

قدرت حاج نوری گفت: مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان روز دانش آموز در سالن خانه کشتی مرحوم جابر عباس زاده اردبیل برگزار شد که در نهایت تیم اردبیل قهرمان این دوره از مسابقات شد.

رئیس هیات کشتی استان اردبیل گفت: این مسابقات در ۱۰ وزن با حضور ۷۶ کشتی گیر از شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین، خلخال، گرمی، بیله سوار، پارس آباد، مشگین شهر و هیر در دو رشته آزاد و فرنگی برگزار شد.

حاج نوری افزود: در این مسابقات در رشته کشتی آزاد تیم اردبیل الف اول، تیم گرمی دوم و تیم اردبیل ب مقام سوم و در رشته کشتی فرنگی تیم آکادمی علی پور اول، تیم پارس آباد دوم و تیم مشروطی و اصلانی مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

او همچنین بیان کرد: برای ارتقا و پیشرفت کشتی استان اردبیل پاداشی را برای کشتی گیران و مربیان مدال آور در مسابقات استانی، کشوری و بین اللملی در نظر گرفته ایم.

گفتنی است در پایان این مسابقات به نفرات اول، دوم و سوم هر وزن و مربیان آن‌ها در رشته آزاد و فرنگی توسط قدرت حاج نوری رئیس هیات کشتی استان اردبیل جوایز نقدی اهدا شد.

  پرینت
شناسه خبر : 9732 | تاریخ انتشار : 14 آبان 1401 - 19:51 | 36 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :