مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: آذر ماه امسال اردبیل میزبان چهار رویداد مهم ورزشی است.

به گزارش سایت خبری اردبیل نیوز، بهرام آقاخانی عصر امروز در دیدار با مسئولان اداره ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته آذر ماه امسال اردبیل میزبان چهار رویداد مهم ورزشی است که بی‌شک برگزاری این رویدادها سبب توسعه و رونق توریسم ورزشی می‌شود.

وی بیان کرد: از جمله رویدادهای برگزار شده می‌توان به مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ژیمناستیک، المپیاد استعدادهای برتر در رشته بسکتبال، رقابت های شطرنج بین المللی جام شاه اسماعیل صفوی و مرحله نهایی لیگ کشتی فرنگی باشگاههای جهان اشاره کردکه برنامه‌ریزی برای برگزاری هر چه باشکوه این برنامه ها مبنای کار قرار دارد.

آقاخانی تصریح کرد: اردبیل زیرساخت‌های بسیار مناسبی دارد که برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است و میزبانی اردبیل از این رویدادها با جدیت در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم این برنامه‌ها را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: اهمیت به اجرای برنامه های حوزه جوانان در حال حاضر به عنوان یک اولویت اساسی است که در این زمینه دستگاه های مربوطه مشارکت و همکاری های لازم را باید برای اجرای این برنامه ها داشته باشند.

وی بیان کرد: اجرای طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی با هدف ارائه تسهیلات اشتغال به واجدان شرایط یک اولویت اساسی است که در این زمینه با تشکیل کمیته های تخصصی درصدد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه هستیم تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه برای ساماندهی امور جوانان به شکل مناسب عمل کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: هم اکنون 230 هزار جوان 15 تا 29 سال در این زمینه مشارکت و همکاری دارند که در این زمینه با تلاش های انجام یافته به دنبال دستیابی به عملکرد مثبت و امیدوار کننده در این زمینه هستیم که این موضوع به نوبه خود بسیار مهم و حائز اهمیت است.

آقاخانی تصریح کرد: افزودن 14 سمن به خانواده سازمان های مردم نهاد استان سبب دانش افزایی و ارتقای مهارت برای این سمن ها می شود که در این زمینه تفاهم نامه هایی منعقد شده و برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی با محوریت حوزه ازدواج و برنامه های شادی آور برای ترویج و تقویت برنامه های مشاوره ای مبنای کار قرار گرفته است.

وی از لزوم احداث خانه جوانان در استان خبر داد و اظهار کرد: جذب اعتبارات برای احداث این خانه اولویت اساسی است چرا که احداث این خانه لازمه اساسی است و باید در دصورت تخصیص اعتبارات کارهای اجرایی این خانه در کم ترین زمان ممکن آغاز شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای ارائه خدمات مطلوب به جوانان دست یابیم.

 انتهای پیام/

  پرینت
شناسه خبر : 486 | تاریخ انتشار : 22 آبان 1397 - 21:48 | 231 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :