به مناسبت هفته دولت گلخانه گل رز هلندی با حضور استاندار افتتاح شد

به گزارش شیوابیان، داور داوردان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرعین ضمن گرامی داشت هفته دولت به تشریح پروژه های افتتاح شده در حوزه جهاد کشاورزی پرداخت و اظهار داشت: پروژه های شایسته ای در شان مردم شریف شهرستان به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی هفته دولت را فرصت مغتنمی برای ارائه پروژه های مختلف دانست و خاطر نشان کرد: عملیاتی شدن و به بهره برداری رسیدن پروژه ها علاوه بر اینکه سبب امیدواری مردم می شود افزون بر آن دستاوردهای مثبتی نیز برای رونق تولید و افزایش اشتغال را منجر می شود.

وی با اشاره به افتتاح گلخانه گل رز هلندی در هفته دولت خاطر نشان کرد: میزان تولید این گلخانه ۳۰۰ هزار شاخه بریده می باشد که در مساحتی بالغ بر ۳ هزار متر مربع احداث گردیده است.

داوردان افزود: کل سرمایه گذاری صورت گرفته در این پروژه ۶ میلیارد تومان بود که میزان ۱ و نیم میلیارد تومان نیز از طریق تسهیلات بانکی از محل بند الف تبصره ۱۸ تامین گردیده است.

وی در خاتمه گفت:در این پروژه که با حضور استاندار محترم و حمایت های مثبت ایشان همچنین ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی و فرماندار سرعین به بهره برداری رسید ۱۰ نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال کرده است.

  پرینت
شناسه خبر : 9355 | تاریخ انتشار : 08 شهریور 1401 - 12:02 | 34 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :