اصلاندوز_‌ رئیس آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز گفت: امنیت، آرامش، اقتدار و عزت کشور جمهوری اسلامی ایران ثمره 8 سال دفاع مقدس و مجاهدت‌های رزمندگان است.

به گزارش خبرنگار شیوا بیان،  قدرت مهرآوران در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس ضمن تبریک چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش گفت: هدف از گرامیداشت هفته دفاع مقدس حفظ و نشر آثار و ارزشهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ولایتمداری، جهاد و شهادت و خود باوری دینی و ملی در بین جوانان و نوجوانان، مخصوصاٌ قشر دانش آموزی است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز افزود: نتیجه 8 سال دفاع مقدس امنیت، آرامش، اقتدار و عزت کشور است که در سایه رشادت‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس میسر شده و ما باید قدر دان جان فشانی های شهدا و مدافع اقتدار و صلابت کشور باشیم.

در ادامه حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز گفت: در هفته دفاع مقدس هدف این است که با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آموزش و پرورش، بسیج دانش آموزی و سایر نهادها بستری مناسب جهت آشنایی نوجوانان و جوانان با آرمان‌های شهدا و ایام دفاع مقدس فراهم گردد.

خبرنگار شیوا بیان/حسین زالی/شهرستان اصلاندوز

  پرینت
شناسه خبر : 988 | تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399 - 10:07 | 333 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :