مدیر انجمن کوتاه قامتان استان اردبیل گفت: ظرفیت جامعه کوتاه قامتان اردبیل برای درخشش در عرصه‌های مختلف بالا بوده اما برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت نیازمند حمایت جدی مسئولان هستیم.

به گزارش شیوا بیان, شاهین فرزانه با اشاره به فعالیت گسترده کوتاه قامتان اردبیل در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد: جامعه کوتاه قامتان اردبیل برای درخشش در عرصه‌های مختلف پتانسیل خوبی دارند که در همین رابطه تا کنون با تقویت روحیه نشاط اجتماعی در بین اعضای انجمن شاهد موفقیت‌هایی از سوی این افراد در حوزه‌های مختلف به ویژه در عرصه ورزشی بودیم.

وی موفقیت بیش از پیش کوتاه قامتان را مشروط به حمایت جدی و مستمر مسئولان دانست و افزود: خوشبختانه تا به اکنون توانستیم با تشکیل گروه‌های ورزشی مختلف، روحیه شادی و نشاط را در بین این قشر از جامعه ایجاد کنیم اما با حمایت جدی مسئولان بی‌شک این درخشش‌ها دو چندان خواهد شد.

مدیر انجمن کوتاه قامتان استان ضمن ابراز نگرانی از کاهش فعالیت کوتاه قامتان و حضور در عرصه این قشر تصریح کرد: متأسفانه تا به حال حضور کوتاه قامتان برخی از شهرهای اردبیل از جمله خلخال، گرمی، نیر،، پارس آباد، سرعین، بیله سوار، گرمی، نمین و هیر بسیار محدود بوده است که ما برای حضور بیشتر و بهتر این جامعه توانمند دعوت می‌کنیم چرا که ظرفیت کوتاه قامتان برای تصاحب و فتح قله‌های موفقیت بسیار بالاست.

فرزانه ضمن ابراز امیدواری و قابلیت انجمن کوتاه قامتان اردبیل برای پذیرش تمامی کوتاه قامتان اردبیل خاطر نشان کرد: انجمن کوتاه قامتان استان اردبیل آمادگی کامل برای ثبت نام از اعضا جدید را دارد و امیدواریم با مشارکت کوتاه قامتان استان شاهد افزایش حضور افراد در برنامه‌های این انجمن باشیم.

وی ورود کوتاه قامتان اردبیل به حوزه هنری و فرهنگی را قدمی مثبت برای افزایش حضور این قشر در جامعه دانست و اضافه کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های انجمن در زمینه‌های هنری از جمله تئاتر و سینما است.

مدیر انجمن کوتاه قامتان استان از کوتاه قامتان استان خواست تا برای ارتباط بیشتر با این انجمن و حضور و ظهور در عرصه حتماً با مدیریت انجمن در ارتباط بوده و فعالیت خود را محدود به زمان یا مکان نکنند.

فرزانه همچنین از مسئولان استان درخواست کرد تا با حضور در رویدادهایی که توسط کوتاه قامتان طراحی و اجرا می‌شود، از نزدیک حضور داشته و در جریان مشکلات این قشر قرار بگیرند تا با حمایت از سوی مسئولان کوتاه قامتان اردبیل نیز بتوانند همچون سایر اقشار موفقیت‌هایی داشته باشند.

به گفته مدیر انجمن کوتاه قامتان استان کوتاه قامتان می‌توانند با حضور در دفتر انجمن به نشانی اردبیل ایستگاه سرعین رو به روی پادگان ارتش مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) یا با تماس با شماره ۰۴۵۳۳۷۱۸۳۶۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

  پرینت
شناسه خبر : 2823 | تاریخ انتشار : 09 فروردین 1400 - 21:16 | 234 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :