شیوا بیان- طی حکمی از سوی دکتر انوشیروانی، مدیر کل ورزش و جوانان «رضا پاکدل» به‌عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار منصوب شد.

به گزارش خبرنگار شیوا بیان، طی حکمی از سوی دکتر انوشیروانی، مدیر کل ورزش و جوانان «رضا پاکدل» به‌عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار منصوب شد.

مراسم معارفه سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار صبح امروز یکشنبه ۱۳ مهر ۹۹ با حضور معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل فرماندار در محل فرمانداری بیله سوار برگزار شد.

حسن قبادی فرماندار شهرستان بیله سوار گفت ؛شهرستان بیله سوار مغان در طول تاریخ ورزش خود، همیشه در رشته‌های گوناگون مدعی مقام‌های عالی بوده و ورزشکارانی را در خود پرورانده که افتخارات ملی گوناگونی را کسب کرده‌اند.

وی اظهار کرد: توجه لازم از سوی اداره کل ورزش استان، به بیله سوار مغان انتظار حمایت بسیار بیشتری داریم.

فرماندار بیله سوارمغان با تاکید بر حرکت جمعی برای رشد ورزش این شهرستان اذعان داشت: هیئت‌های ورزشی باید در کنار سرپرست جدید باشند و با تلاش و همکاری همه‌جانبه به ارتقای وضع ورزش که متعلق به خودشان است، کمک کنند.

رضا پاکدل ، سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار نیز در این مراسم عنوان کرد: در سال‌های قبل اتفاقات خوبی در حوزه ورزش و جوانان شهرستان افتاده و سعی بر آن خواهیم داشت تا در جهت اعتلای بیشتر ورزش بیله سوار گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: امید است با کمک مسئولان شهرستان و همه همکاران بخش ورزش و جوانان، بتوانیم منشأ خیر و برکت در حوزه ورزش و جوانان باشیم.

خبرنگار: مهرداد عاصمی

  پرینت
شناسه خبر : 1143 | تاریخ انتشار : 13 مهر 1399 - 13:58 | 624 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :