رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل در رابطه با مباحث مدیریت شهری در استانداری اردبیل حضور یافته و طی جلسه ای با استاندار به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش خبرنگار شیوا بیان، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل در رابطه با مباحث مدیریت شهری در استانداری اردبیل حضور یافته و طی جلسه ای با استاندار به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وی بر ضرورت تشکیل کمیسیون حل اختلاف  تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه مصوبات شورا به کمیته تطبیق ارجاع داده می شود و این موضوع باعث می شود که برای برخی از همکارانمان به دلیل اقتضای شغلی در موضوعاتی نظیر ساخت و ساز و نظایر آن, مشکلات و اختلافاتی بوجود آید و به دیه محکوم شوند و ادامه فعالیت برایشان سخت باشد, لذا خواستاریم با موافقت در خصوص تشکیل کمیسیون حل اختلاف در رفع بسیاری از این مشکلات شورای شهر و شهرداری را یاری کنید.

رییس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: کمک و حمایت های مالی از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری برای مدیریت شهری به فراموشی سپرده شد. با توجه به اینکه یک طرحی آماده کرده بودیم در خصوص ساماندهی ورودی شهر از سمت امامزاده سید صدرالدین(ع) و میدان وحدت و خواستار اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه بودیم، اما متاسفانه به دلایل نامعلوم، این تقاضا از سوی آقای مخبر برگشت داده شد.

انصاری ادامه داد: با توجه به اینکه میهمانان و گردشگران بسیاری از جمهوری آذربایجان از محل یاد شده وارد شهر می شوند, وضعیت نابسامان آن منطقه به هیچ وجه زیبنده شهر تاریخی, فرهنگی و مذهبی اردبیل نبوده و نیست. در این خصوص مساعدت های لازم را از سوی استاندار محترم خواستاریم. متاسفانه دولت در این سفر به اختصاص قیر بسنده کرد و بسیاری از مسایل و مشکلات شهری مطرح نشد.

  پرینت
شناسه خبر : 3759 | تاریخ انتشار : 16 آبان 1400 - 10:00 | 118 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :