اردبیل - نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اداره‌ کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در ۵ سال گذشته ضعیف ترین عملکرد را در بین کلیه دستگاه های اجرایی استان اردبیل داشته است.

به گزارش شیوابیان،صدیف بدری صبح یکشنبه در جلسه شورای اداری بخش هیر با انتقاد از عملکرد اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اظهار کرد: این دستگاه اجرایی در ۵ سال گذشته ضعیف‌ترین عملکرد را در بین کلیه دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل داشته و بسیاری از نیازهای این حوزه به‌خصوص در مناطق روستایی بی‌پاسخ مانده است.

وی افزود: در بودجه ۱۴۰۱ فرصت‌های مناسبی ایجاد شده است که از جمله این فرصت‌ها اختصاص ۱۹ هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات محرومیت زدایی برای بخش‌های مختلف همچون بهسازی راه‌های روستایی، تأمین آب شرب روستایی و عشایری در استان اردبیل است.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتظار داریم مسئولان مربوطه با جدیت در جذب و به‌کارگیری این اعتبارات، در رفع مشکلات و دغدغه‌های هم استانی‌ها با ما همکاری کنند.

بدری همچنین ضمن دریافت گزارش عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی و تطبیق آن با مصوبات بازدیدهای سال گذشته از یک به یک روستاهای بخش هیر موارد لازم در ارتباط با برخی نواقص و کم‌کاری‌ها را به مسئولان مربوطه گوشزد و تعیین تکلیف آن را تا زمان مشخص، خواستار شد.

در این جلسه همچنین بر مواردی همچون ضرورت آبرسانی به حدود ۷ هزار هکتار از زمین‌های پایاب دریاچه نئور در بخش هیر، ایجاد زمینه برای بهره‌مندی بخش هیر از معادن فعال در منطقه به‌خصوص شن و ماسه، ضرورت تأمین آب شرب شهر و روستاهای بخش هیر از چشمه‌های منطقه، رفع مشکل روستاییان بخش در ارتباط با تسهیلات مصوب بنیاد مسکن برای ساخت خانه روستایی،توجه به راه‌های ارتباطی روستاها، تقویت اینترنت و آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاهای بخش تأکید شد.

  پرینت
شناسه خبر : 7506 | تاریخ انتشار : 21 فروردین 1401 - 11:57 | 267 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :