مینا نهامین, کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اردبیل گفت: با انگیزه کامل برای رفع تبعیض پای به میدان انتخابات گذاشتم تا جلوی تفکر شهروند درجه یک و دو را بگیرم.

به گزارش شیوا بیان, مینا نهامین در مجمع مطالبه‌گران بازاریان و اصناف اردبیل اذعان کرد: من دانش‌آموخته رشته پرستاری و عضو هیئت مدیره نظام پرستاری استان اردبیل بوده و در سنگر دفاع از سلامت مردم پیشگام و پیشقدم هستم.
وی به سوابق فعالیت خود در حوزه‌های مختلف از راه‌اندازی مراکز نیکوکاری گرفته تا نائب رئیسی هیئت‌های ورزشی خاطرنشان کرد: با احساس مسئولیت و با هدف حل مشکلات شهروندان پای به عرصه انتخابات گذاشتم و بر این باورم بی‌تفاوتی در این عرصه پسندیده و شایسته نیست.
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اردبیل با اشاره به ناملایمتی‌ها و کارشکنی‌های متعدد در مسیر خدمت‌رسانی به مردم بیان کرد: با دعای خیر مردم در صحنه حضور دارم و با پشت سر گذاشتن تمام ناملایمتی‌ها با انگیزه‌ای مضاعف سعی خواهم کرد تا در مسیر رفع تبعیض و تقسیم شهر به بالانشین و پائین‌نشین حرکت کنم.
نهامین افزود: قرار نیست بخشی از شهروندان از خدمات درجه یک و برخی دیگر نیز از ابتدائی‌ترین خدمات شهری برخوردار نباشند و ما مدام به جای عمل صحبت از برقراری عدالت و توزیع منابع کنیم.
وی ادامه داد: بنده از محله نیار به عنوان محروم‌ترین منطقه اردبیل در عرصه انتخابات حاضر شدم به طوری که در این مناطق نه تنها از توسعه فضای سبز خبری نیست بلکه سال‌های طولانی است که خیابان‌ها و معابر از آسفالت مناسب بی‌نصیب هستند.
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اردبیل ادامه داد: مدیریت شهری در اردبیل برپایه ظلم و تبعیض همه جانبه بنا شده است و ما حتی مصداق این تبعیض را در نبود زیرساخت‌های خدماتی برای بانوان شاهد هستیم.
نهامین نبود سرویس‌های بهداشتی در سطح شهر و عدم توسعه یافتگی در حوزه ناوگان عمومی، پارک‌ها و فضای سبز و همچنین بالا بودن اغتشاشات بصری را یادآور شد و بیان کرد: ما در شهر اردبیل حتی از امکانات اولیه شهری محروم هستیم و یک ظلم مضاعف و تبعیض ناروا در این شهر همواره ما را رنج می‌دهد.
وی شعار شهرداری را در مقوله شهر انسان‌محور تنها لغلغه زبان دانست و تصریح کرد: به اندازه‌ای که ماشین‌آلات، احداث ساختمان و برخی بناها اهمیت داده‌ایم به انسان‌ها و نیاز آنها توجهی نکردیم و از این حیث با دغدغه سلامت شهروندان روبرو هستیم.
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اردبیل افزود: در کنار بهره‌گیری از نظرات نخبگان و مشاوران متخصص در حوزه‌های مختلف سعی خواهم کرد در صورت راهیابی به پارلمان محلی شورا و شهردار را پاسخگو در برابر مطالبات مردم با عملکرد شفاف قرار دهم.
نهامین اظهار کرد: پل قدس به رغم همه وعده‌ها و وعیدها همچون جنازه‌ای در وسط شهر به روح و روان شهروندان صدمه و لطمه وارد می‌کند و به هم‌ریختگی اعصاب رانندگان در گذر از این مسیر حتی برخی از دعواهای خانوادگی و شهری را افزایش داده است.
وی خاطرنشان کرد: نابسامانی و بی‌نظمی در شهر و عدم توجه به رنگ‌ها در ارتقای روحیه شهروندان نوعی افسردگی را در بین شهروندان رقم زده و به اضطراب و استرس آنها منجر شده است.
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اردبیل ادامه داد: در قالب کمیسیون بهداشت و سلامت در محلات مختلف شهر باید ایستگاه‌های سلامت راه‌اندازی شود تا در شاخص‌های مختلف سلامت تک تک افراد جامعه مورد سنجش قرار گیرد.
نهامین وضعیت نابسامان بالیقلوچای با انبوهی از جلبک‌ها و بوی متعفن آن را یادآور شد و بیان کرد: این رودخانه وسط شهر نه تنها جاذب گردشگران نبوده بلکه بوی متعفن بالیقلوچایی همه شهروندان و مسافران را آزار می‌دهد و به سلامت روحی و روانی شهروندان لطمه وارد کرده است.
وی با تاکید بر ضرورت شکل‌گیری کمیته معلولان در شورای شهر و توجه به مناسب‌سازی معابر در کنار راه‌اندازی ایستگاه مادر و کودک تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنیم تا با حمایت شورا و شهرداری نمایشگاه دائمی عرضه محصولات هنری و صنایع دستی زنان هنرمند در شهر اردبیل دایر شود تا از این طریق به بانوان سرپرست خانواده کمک مالی شود.

  پرینت
شناسه خبر : 3109 | تاریخ انتشار : 03 خرداد 1400 - 21:54 | 793 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :