رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل از برگزاری اولین فستیوال زمستانی در اردبیل خبرداد و گفت: برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(س)، جشنواره کیک و شیرینی، جشنواره بازی های بومی و محلی از جمله برنامه های این فستیوال فرهنگی و ورزشی است.

به گزارش شیوابیان،اباسط ابراهیمی رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل از برگزاری اولین فستیوال زمستانی در اردبیل خبرداد و گفت:فستیوال زمستانی یک روز داغ برفی با همکاری هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان اردبیل با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل همراه با برنامه های شاد و مفرح روز جمعه اول بهمن در مجتمع فرهنگی و ورزشی یادگار امام(ره) واقع در شهرک پردیس اردبیل برگزار می شود.

وی در دامه سخنان خود به تشریح برنامه های این فستیوال ورزشی و فرهنگی پرداخت و گفت: برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(س)، جشنواره کیک و شیرینی، جشنواره بازی های بومی و محلی در کنار ورزش های زمستانی همچون تیوب سواری، طناب کشی روی برف، دارت، چابکی روی برف و والیبال برفی از جمله برنامه های فرهنگی و ورزشی پیش بینی شده در فستیوال زمستانی یک روز داغ برفی اردبیل است.

ابراهیمی گفت: علاقمندان  برای شرکت در این فستیوال می توانند جهت استفاده از سرویس ایاب و ذهاب رایگان ساعت ۱۳ روز جمعه مقابل درب ورودی ورزشگاه رضا زاده حضور پیدا کنند.

  پرینت
شناسه خبر : 5846 | تاریخ انتشار : 30 دی 1400 - 12:58 | 219 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :