اداره کل هواشناسی استان اردبیل اعلام کرد: به جز شهرستان های پارس آباد,بیله سوار و گرمی در تمامی مناطق استان شاهد بارش برف و کولاک هستیم.

به گزارش شیوابیان؛ اداره کل هواشناسی استان اردبیل در اطلاعیه ای با بیان اینکه بارش برف از نخستین ساعات بامداد امروز در سطح استان آغاز شده است افزود: این سامانه بارشی تا اوخر امشب در استان ماندگار بوده اما تا پایان هفته شاهد هوایی سرد و یخبندان در سطح استان خواهیم بود.
اداره کل مدیریت راههای استان اردبیل نیز در اطلاعیه‌ای از رانندگان خواست با توجه به بارش برف و کولاک شدید و لغزندگی در برخی از محورهای مواصلاتی حتی‌الامکان از مسافرت‌های غیرضروری اجتناب و در صورت لزوم با شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها تماس حاصل کنند.
سرهنگ صفوی رییس پلیس راهور استان اردبیل نیز از مترددین در محورهای مواصلاتی و برف‌گیر استان خواست هنگام سفر باک بنزین را پر کرده، تجهیزات زمستانی به همراه داشته و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

بارش برف و برودت هوا، امروز در شهر‌های نمین مقطع پیش دبستانی / اردبیل، سرعین، ارشق، هیر پیش دبستانی و ابتدایی نوبت صبح را به تعطیلی کشاند و دانش آموزان آموزش را باید بصورت غیر حضوری و از طریق شبکه شاد انجام خواهند داد.

  پرینت
شناسه خبر : 5224 | تاریخ انتشار : 13 دی 1400 - 10:44 | 21 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :