سردار نوعی اقدم در بازدید از پروژه های درمانی بیمارستان سبلان اردبیل، از آمادگی خود برای مذاکره حضوری با مسئولان عالی رتبه نظام در جهت جذب اعتبارات عمرانی و توسعه ای مراکز درمانی استان خبر داد.

به گزارش شیوا بیان به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل، طی امروز سردار رحیم نوعی اقدم از افتخارات دفاع مقدس و از فرماندهان توانمند مدافعان حرم در کشور سوریه، از بخش های مختلف بیمارستان سبلان اردبیل بازدید کرد.

سردار نوعی اقدم درجریان بازدید از پروژه ها با اشاره به اقدام جهادی و ارزشمند مسئولان مدیریت درمان استان برای پیشرفت و توسعه فضای درمانی که نقطه عطفی برای خدمتگزاری به مردم است، عنوان کرد: در زمان بازدید این پروژه ها روح مطهر شهدای گرانقدر را در کنارم احساس می کردم که این همه پیشرفت و امنیت را مدیون خون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه ملاک شایستگی مدیران، میزان خدمتگزاری خالصانه آنان برای مردم است، افزود: بعنوان یک بسیجی برای کمک به توسعه و عمران مراکز درمانی استان در کنار نمایندگان مردم شریف استان و سایر مسئولین از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

سردار نوعی اقدم از آمادگی خود برای مذاکره حضوری با مسئولان عالی رتبه نظام در جهت جذب اعتبارات عمرانی و توسعه ای مراکز درمانی استان خبر داد.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) از تلاش‌های ارزشمند مدیر درمان تامین اجتماعی استان، رئیس بیمارستان سبلان و کلیه کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی به ویژه کادر درمان که در این شرایط سخت شیوع بیماری کرونا ایثارگرانه خدمات درمانی ارائه می کنند. قدردانی کرد.

دکتر قادر برجی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل نیز ضمن قدردانی از حضور ارزشمند سردار گرانقدر سال‌های جبهه و جنگ، عنوان کرد: حضور یار دیرین سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در بیمارستان سبلان باعث دلگرمی بیشتر و قوت قلب کارکنان مجموعه مدیریت درمان استان شده که در ادامه کار با روحیه ای مضاعف انجام وظیفه خواهیم کرد.

وی با اشاره به مساعدت های همه جانبه مسئولان از جمله نمایندگان مردم شریف استان در مجلس برای پیشبرد پروژه ها خاطر نشان کرد: برخی از پروژه ها از جمله افزایش تعداد طبقات درمانگاه عمومی و تخصصی سبلان به ۵ طبقه، خرید درمانگاه شماره ۲ اردبیل، نهائی کردن درمانگاه گرمی، و اخذ اعتبار ویژه برای ۲۵۰ تخت خوابی کردن بیمارستان سبلان و ۱۰۰ تختخوابی کردن بیمارستان ارس پارس آباد و … به مساعدت و پیگیری های ویژه ای نیاز دارد.

  پرینت
شناسه خبر : 3522 | تاریخ انتشار : 14 شهریور 1400 - 21:07 | 315 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :