رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل طی مصاحبه ای گفت: بازرسی از واحد های صنفی قصابی در سطح استان ادامه دارد و با واحدهای گوشت فروشی اعم از گوشت قرمز و سفید که گرانتر از قیمت های مصوب عرضه کنند و سعی در اجحاف حق و حقوق مصرف کنندگان را داشته باشند برخورد می‌شود .

به گزارش شیوابیان،رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل طی مصاحبه ای گفت: بازرسی از واحد های صنفی قصابی در سطح استان ادامه دارد و با واحدهای گوشت فروشی اعم از گوشت قرمز و سفید که گرانتر از قیمت های مصوب عرضه کنند و سعی در اجحاف حق و حقوق مصرف کنندگان را داشته باشند برخورد می‌شود .
دکتر صادقی با تاکید بر اینکه در طرح نظارتی ویژه نوروز نظارت بر فروش گوشت به‌صورت جدی انجام می‌شود، اظهار کرد: گشت مشترک با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی، بهداشت،بازرسین سازمان صمت و دامپزشکی به‌صورت مستمر بر فعالیت قصابی‌ها نظارت دارند .
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان افزود: در ادامه بازرسی طی انجام گشت مشترک بازرسان اداره صمت مشگین شهر، تعزیرات حکومتی ،جهاد کشاورزی و اماکن عمومی تعداد ۱۱ واحد عرضه کننده گوشت قرمز به علت گرانفروشی متخلف شناخته شده و تکمیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند .
وی در ادامه خاطرنشان کرد: یک واحد عرضه کننده مرغ منجمد نیز به علت تخلف عرضه خارج از شبکه در مشگین شهر برابر دستور قضایی پلمپ گردید

  پرینت
شناسه خبر : 7255 | تاریخ انتشار : 06 فروردین 1401 - 11:21 | 33 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :