طی جلسه ای که قبل از ظهر امروز با مدیر کل دفتر طرح ریزی شهری و طرحهای توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی در محل وزارتخانه مذبور داشتیم دستور بازنگری سریع طرح جامع گردشگری سرعین با شرح خدمات ویژه گردشگری اخذ گردید .

به گزارش شیوابیان، دکتر رام شهردار سرعین با اعلام این خبر گفت: طی جلسه ای که قبل از ظهر امروز با مدیر کل دفتر طرح ریزی شهری و طرحهای توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی در محل وزارتخانه مذبور داشتیم دستور بازنگری سریع طرح جامع گردشگری سرعین با شرح خدمات ویژه گردشگری اخذ گردید .
شهردار سرعین افزود : باتوجه به اینکه افق طرح جامع گردشگری سرعین برای سال ۱۴۰۵پیش بینی شده بود و تاخیر در بازنگری آن مشکلات عدیده ای را در توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهر بوجود آورده بود که با آغاز بازنگری آن بسیاری از گره های کور توسعه شهری حل و فصل خواهد شد.
دکتر رام خاطرنشان کرد : تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری در این دوره در راستای ارتقا جایگاه مهم گردشگری شهر سرعین با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیلهای بالقوه و خاص این شهر بصورت ویژه و در خور شأن ونام سرعین بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

  پرینت
شناسه خبر : 4592 | تاریخ انتشار : 23 آذر 1400 - 23:31 | 30 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :