با پیگیری های فرماندار اردبیل و همت راهداری وبخشداری هیر بازگشایی راه های روستاهای بخش هیر انجام شده است وبرخی  راه  روستاهای بخش هیر به دلیل کولاک شدید چندین بارمسدودشده که باوجوداین امر این راه ها چندین بار بازگشایی شده است.

به گزارش شیوابیان،محمد رضاراستکار افزود: راه روستاهای  خانقاه و بقرآباد, دویل، کلخوران. یایچی، دمدمه، آهو قلعه باوجود چندین بار بازگشایی ولی به دلیل کولاک شدید دراین مناطق مسدود می شود که بازگشایی به محض قطع کولاک دوباره ادامه پیدا می کند.
وی ازتوزیع اقلام وکالاهای موردنیاز با کمک نیرو های جهادی و سپاه و بسیج در روستاهایی که راهشان مسدود می شود خبرداد وافزود:پیش بینی های لازم دراین زمینه انجام شده وآرد ونان و کالاهای مورد نیاز دربین اهالی توزیع شده است.
بخشدارهیر گفت:اززمان بارش برف تاکنون همت وتلاش فرمانداری  وبخشداری و راهداری ودستگاه های مربوطه درجاده ها ادامه دارد وخدمات رسانی باجدیت انجام می شود.
راستکار ضمن قدردانی ازهمکاری اهالی بخش هیر به ویژه اهالی روستاهایی که راه اشان به دلیل کولاک هرازگاهی مسدود می شود گفت:ازاهالی این روستاها تقاضاداریم کمی حوصله به خرج دهند تاشرایط به روال عادی بازگردد وبخشداری هیر تابازگشت به روال عادی ازهیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد وهمراه مردم خواهد بود

  پرینت
شناسه خبر : 6050 | تاریخ انتشار : 05 بهمن 1400 - 9:02 | 55 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :