رئیس هیأت بدمینتون استان اردبیل گفت: اردبیل تنها استان در کشور است که خانه بدمینتون ندارد که این مسئله مشکلات بسیاری را برای قهرمانان و علاقمندان به این رشته ایجاد کرده است.

 به گزارش شیوابیان: بهزاد تقی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، با گلایه از کم توجهی مسئولین به رشته پرطرفدار بدمینتون عنوان کرد: پیگیری های بسیاری را برای تحویل یک سالن اختصاصی با عنوان خانه بدمینتون برای ورزشکاران و علاقمندان به این رشته انجام داده ایم اما متاسفانه بدمینتون اردبیل همچنان در سالن های گران قیمت در تایم های محدود فعالیت می کند.

1400082317031494424049144

وی از کسب مقام سوم توسط یاشار نوری نوجوان بدمینتونیست  در مسابقات بدمینتون زیر ۱۱ سال کشور خبر داد و افزود: استعدادهای بسیاری در استان وجود دارد که در صورت حمایت قطعا قابلیت درخشش در رقابت های بین المللی را خواهند داشت.

این مسئول ورزشی بیان کرد: در صورتی که این رشته ورزشی از سوی مسئولین حمایت نشود قطعا شاهد ریزش نیرو و نفرات خواهیم بود که نتایج نامطلوبی را برای بدمینتون استان به دنبال خواهد داشت؛ لذا به نمایندگی از طرف خانواده بزرگ بدمینتون استان خواستار اختصاص یک سالن به عنوان خانه بدمینتون هستم تا در برگزاری کلاس ها، لیگ ها و رویدادهای متعدد با مشکل مواجه نشویم و شان این رشته ورزشی حفظ شود.

رئیس هیأت بدمینتون استان اردبیل تصریح کرد: با وجود این کمبودها برنامه های متعددی را حتی در دوران کرونا برگزار کردیم که از آن جمله می توان به راه اندازی باشگاه مجازی بدمینتون برای اولین بار در کشور، برگزاری دوره های کارگاه های آموزشی زیر نظر مربیان فدراسیون و… اشاره کرد.

تقی زاده از برگزاری لیگ دسته دو بدمینتون کشور در اسفندماه سال جاری خبر داد و گفت: در این خصوص در حال برنامه ریزی برای برگزاری لیگ دسته برتر جهت بالا بردن آمادگی ورزشکاران استان هستیم تا نفرات منتخب به مسابقات لیگ دسته دو اعزام شده و بتوانند مقام های خوبی را برای بدمینتون استان به کسب کنند.

  پرینت
شناسه خبر : 3854 | تاریخ انتشار : 24 آبان 1400 - 11:19 | 295 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • نویسنده : رشید عبدالحسینی
  • منبع خبر : ایلنا