نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحقیق و تفحص واگذاری کشت و صنعت مغان در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری اردبیل نیوز صدیف بدری اظهار کرد: امروز طرح تحقیق و تفحص واگذاری کشت و صنعت مغان در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت که در آن توضیحاتی در خصوص ابهامات موجود در قیمت واگذاری و اهلیت مجموعه خریدار مطرح شد.
وی گفت: بعد از ارایه توضیحات توسط اینجانب، آقای علی اشرف عبدالله پوری‌حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور نیز در این خصوص توضیحاتی ارایه کردند که از نظر بنده و جمعی از نمایندگان استان که در این جلسه حضور داشتیم قانع کننده نبود.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از نظر ما قیمت واگذاری این مجموعه بزرگ اقتصادی بسیار پایین است و این شیوه واگذاری نوعی خیانت به بیت‌المال است.
بدری تاکید کرد: عدم توجه مسؤولان کشوری به مسایل و مشکلات اجتماعی که می‌تواند به تبع این واگذاری ایجاد شود در آینده دامن‌گیر شمال استان خواهد بود و ما امیدواریم مسؤولان دولتی این تذکر ما را جدی بگیرند.
وی ادامه داد: به علت اینکه اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز به حد نصاب نرسیدند رای‌گیری در این زمینه به جلسه بعدی موکول شد که امیدواریم با رایزنی‌های انجام شده این مساله با رای موافق اعضای کمیسیون مواجه شود.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پیگیری‌های لازم در این زمنیه توسط مجمع نمایندگان استان و استاندار محترم در حال انجام است و در این زمنیه روز سه‌شنبه نیز دیداری با آقای اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور خواهیم داشت.

انتهای پیام/

  پرینت
شناسه خبر : 318 | تاریخ انتشار : 14 آبان 1397 - 9:19 | 257 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : فارس