سرگروه کمیته ورزش مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل گفت: پخش یک برنامه 45 دقیقه ای ورزشی از سیمای استانی، جوابگوی 16 هزار ورزشکار اردبیلی نیست.

به گزارش شیوا بیان، جلسه مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل با علی ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در محل دفتر جامعه اسلامی اصناف و بازاریان برگزار شد.

بهروز قربانی سرگروه کمیته ورزش مجمع مطالبه گران اصناف و بازاریان اردبیل در این جلسه با بیان اینکه ۱۶ هزار ورزشکار ساماندهی شده در شهرستان اردبیل فعالیت دارند افزود: باید در راستای جلوگیری از آسیب های اجتماعی و افزایش شور و نشاط در جامعه به این خانواده بزرگ ورزشی از سوی صدا و سیما توجه ویژه شود.

وی گفت: اجرای یک برنامه ورزشی از سیمای استانی آن هم فقط در یک برنامه تلوزیونی ۴۵ دقیقه ای جوابگوی احصاء مشکلات عدیده جامعه ورزشی اردبیل نیست و در همین برنامه کوتاه نیز میهمانان دعوت شده صرفا به ارائه عملکرد خود می پردازند و جایی برای طرح سوالات موثر و بیان دغدغه ورزشکاران در این برنامه وجود ندارد.

این پیشکسوت ورزشی اذعان کرد: در شبکه های تلوزیونی سایر استان ها برنامه های ورزشی به صورت چندین نوبت در هفته اجرا می شود که لازم است در این خصوص صدا و سیمای اردبیل نیز تمهیدات لازم را در جهت افزایش برنامه ها و حمایت از قشر ورزشکاران اتخاذ کند.

قربانی تصریح کرد: بیماری ورزش اردبیل نیازمند جراحی اضطراری است تا با بررسی های کارشناسی بیان شود که چرا ورزش اردبیل در سال های اخیر نماینده ای در المپیک نداشته و حتی برای دورهای بعدی نیز امکان حضور نماینده ای از این استان وجود ندارد

  پرینت
شناسه خبر : 3788 | تاریخ انتشار : 22 آبان 1400 - 13:52 | 129 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :