جلسه کمیسیون نظارت برتشکلهای صنفی مرکز استان  در راستای بررسی مسائل و مشکلات اصناف و تشکلهای صنفی با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضای جلسه در محل سازمان برگزار شد.

به گزارش شیوا بیان، دکتر صادقی رییس سازمان صمت استان اردبیل در خصوص وضعیت نان وصنف نانواییها اظهار داشت: بهبود کیفیت نان و رضایت همشهریان از اهداف و وظایف مهم سازمان و اتاق اصناف، همچنین سایر دستگاههای مرتبط می باشد .

رییس سازمان صمت استان در ادامه افزود : اعضای کمیسیون نظارت  پیشنهادات و راهکارهای لازم را در جهت عملیاتی نمودن و بهبود وضعیت نان ونانواییها ارائه نمایند تا تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

صادقی توانمند سازی اتحادیه ها و اصناف را بسیار مهم برشمرد و گفت: اکیپ منتخب کمیسیون نظارت با بررسی مسایل و مشکلات اتحادیه و شناسایی نقاط قوت وضعف آنها موجبات توانمند سازی اتحادیه ها و ارائه خدمات بهتر توسط اصناف برای همشهریان و پیشرفت اقتصادی استان و اشتغال پایدار خواهد شد.

درادامه این جلسه عملکرد اتحادیه های صنفی باطریسازان و باطری فروشان ، قنادان و شیرینی پزان ، مجوز برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه های صنفی آرایشگران و خیاطان زنانه و نمایشگاه داران اتومبیل شهرستان اردبیل و تولید کنندگان فرش دستباف استان برررسی و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

  پرینت
شناسه خبر : 3013 | تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400 - 13:05 | 20 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :