مدیر روابط عمومی اتحادیه دانش‌آموزی استان اردبیل از برگزاری دوره آموزش و جذب فعالان حوزه تبلیغ و تربیت در استان اردبیل خبر داد.

امیررضا عالی دانشور در گفتگو با خبرنگار شیوا بیان از برگزاری دوره آموزش  جذب  فعالان حوزه تبلیغ و تربیت در استان اردبیل خبر داد و گفت: این دوره با هدف آموزش و ترویج زبان دانش آموزی و ارائه محتوای غنی در این حوزه برای علاقمندان و مربیان برگزار می شود.

وی بیان کرد: اصول و مهارت های مدیریت کلاس، آشنایی با خصوصیات دانش آموز، مهارت های تولید محتوای دانش آموزی، مدل منظومه ای در فعالیت های تربیتی، روش های جذب و ارتباط در تبلیغ دانش آموزی از جمله سرفصل ها و عناوین آموزشی این دوره است.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان اردبیل در خصوص شرایط ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی به خبرنگار شیوا بیان گفت: افراد با حداقل سن 20 سال و حد اکثر 35 سال با داشتن مدرک کاردانی و بالاتر و یا اتمام پایه سوم برای طلاب می توانند در این دوره ثبت نام کنند.

عالی دانشور ادامه داد: داشتن روحیه کار جمعی و تعاون و همکاری، دارا بودن انگیزه بالا و علاقه به فعالیت در فضاهای دانش آموزی و نشاط و شادابی متناسب با آن، باید از خصوصیات شرکت کنندگان در این دوره باشد تا بتوانند پس از اتمام دوره عملکرد مناسبی را در راستای تربیت دانش آموزان و مسائل اخلاقی آنان ارائه دهند.

وی گفت: ثبت نام این دوره آموزشی از 25 شهریورماه آغاز شده و تا 20 مهرماه ادامه خواهد داشت، همچنین علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش آموزش سایت www.afaagh.com مراجعه کنند و یا با شماره 04533335858 دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های دانش آموزی استان تماس بگیرند.

  پرینت
شناسه خبر : 1047 | تاریخ انتشار : 05 مهر 1399 - 9:11 | 218 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :