مراسم جشن تکليف فرزندان کارکنان و تقدير از فعالان نماز اداره کل فرودگاه های استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش شیوا بیان، با حضور مشاور مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز و دبیر شورای فرهنگی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و الله شکرعبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان و تقدیر از فعالان نماز اداره کل فرودگاه های استان برگزار شد.

در این مراسم که در سالن جلسات فرودگاه برگزار شد، عبدی رئیس ستاد اقامه نماز استان در سخنانی از کسب عنوان تقدیر ویژه توسط اداره کل فرودگاه های استان اردبیل در امر ترویج و توسعه نماز خبر داد.

محمد عباسی مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها نیز در این مراسم گفت: والدین در تربیت فرزندان برای دعوت به نماز و مسائل دینی باید با اخلاق خوش و حسنه فرزندان را جذب کنند و خود نیز عامل باشند و خشونت در دین اسلام برای تبلیغ دین شایسته نیست. همانطور که پیامبر در همه امور زندگی دارای اخلاق حسنه و مهربان و اسوه بودند و ائمه ما هم بر همین روش تاکید داشتند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از سوی مدیرکل فرودگاههای استان اردبیل به ۱۰ نفر از فرزندان پسر و دختر کارکنان اداره کل فرودگاههای استان و ۸ نفر از فعالین نماز از سوی رییس ستاد اقامه نماز استان اردبیل تقدیر به عمل آمد.

  پرینت
شناسه خبر : 2767 | تاریخ انتشار : 25 اسفند 1399 - 9:59 | 261 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :