اردبیل- اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و مراسم عزاداری آیت اله مصباح یزدی با حضور معاون سیاسی و مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و با حضور مدیرعامل و همکاران شرکت با رعایت فاصله گذاری و در محل سالن جلسات ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش شیوا بیان، مراسم اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به صورت ویدئو کنفراسی و همزمان با ستاد شرکت در واحدهای تابعه و با حضور مدیران و همکاران واحدها و مسئولین بسیج ادارات شهرستان های تابعه برگزار شد.

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این مراسم به بیان ارزش های شهید سلیمانی پرداخت و گفت: حاج قاسم محصول نرم افزار انقلاب است که به هر کس این توفیق داده نمی شود و کفار ازشنیدن اسمش ناراحت می شوند.

قاسمیان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم این مکتب همچنان باز بماند، باید مولفه‌ها و شاخصه‌های این مکتب را برای افکار عمومی و جامعه بازخوانی کرده و گفتمان‌سازی کنیم.

وی افزود: حاج قاسم تنها یک فرمانده نظامی نبود بلکه مرام و مسلک او مرام جوانمردی، اخلاق مداری، مردم داری، ایران دوستی و عشق به فرهنگ ایرانی-اسلامی ، الگوی تراز مومن انقلابی به حساب می آید.

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهار داشت:سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در این سال ها با فرماندهی محور مقاومت در جهان اسلام بذر امیدی در دل ملت های ستمدیده کاشت که ان شاء الله خون مطهر ایشان و همرزمانشان استحکام و پیروزی این محور در جهان اسلام را تضمین می کند.

قاسمیان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم این مکتب همچنان باز بماند، باید مولفه‌ها و شاخصه‌های این مکتب را برای افکار عمومی و جامعه بازخوانی کرده و گفتمان‌سازی کنیم.

  پرینت
شناسه خبر : 2380 | تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 22:20 | 224 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :