سید حامد عاملی استاندار اردبیل اعلام کرد:حضور جدی مسولین استانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و پیگیری آنها نشان دهنده عزم جدی برای حل مسائل و مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی استان است و تحقق این امر مستلزم انجام اقدامات مثبت از سوی مدیران واحد های تولیدی و صنعتی است.

به گزارش شیوابیان: چهل و هشتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ، با حضور استاندار اردبیل، دادستان مرکز استان، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ، سایر اعضای جلسه و همچنین نمایندگان ۱۲ واحد تولیدی و صنعتی استان با موضوع بررسی و ارائه راهکار برای حل مشکلات این واحدها برگزار شد.
سید حامد عاملی استاندار اردبیل در جلسه ستاد تسهیل گفت: حضور جدی مسولین استانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و پیگیری آنها نشان دهنده عزم جدی برای حل مسائل و مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی استان است و تحقق این امر مستلزم انجام اقدامات مثبت از سوی مدیران واحد های تولیدی و صنعتی است.
دکتر عاملی با اشاره به اینکه احیای واحد های مهم کار ارزشمندی است تاکید کرد مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک های عامل استان نیز باید حمایت های قانونی و لازم را از این واحد ها انجام دهند.
استاندار افزود:با توجه به اینکه در هر کار تازه ای خلأ های قانونی هست لذا باید بررسی‌ کنیم که این خلأ ها در سلامت و زندگی مردم مشکل ایجاد نکند و از طرفی اهداف ما نیز محقق شود، چرا که کار های تازه فرصت های زیادی را ایجاد می کند و تحولات بزرگی را به دنبال دارد.
رامین صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت :در راسای رفع موانع تولید و رونق اقتصادی استان بصورت مستمر از واحدهای صنعتی در مرکز استان و شهرستانهای تابعه بازدید بعمل می آید و هدف از این بازدید ها آشنایی از روند تولید در این واحد ها، احصا و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی است.
دکترصادقی افزود: با توجه به اینکه اصلی‌ترین سیاست دولت مردمی، در راستای تحقق رونق تولید و حمایت از تولید داخلی است مواردی که در بازدیدها توسط مدیران واحدهای تولیدی بیان می‌شود برای حل آنها، موارد طرح شده تا حصول نتیجه از طرف مجموعه سازمان صمت استان با جدیت مورد پیگیری قرار می‌گیرند.

در این جلسه مسائل و مشکلات ۱۲ واحد تولیدی با ادارت، از جمله تامین اجتماعی، بانک سپه،شهرک صنعتی، محیط زیست، جهاد کشاورزی، معاونت غذا و دارو و امور بهداشتی در خصوص بخشودگی جرائم، احداث بنا، مجوز و بلامانع، مالکیت کارخانه و اجرای مصوبات قبلی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از سوی دستگاههای اجرایی و بانک ها، طرح و تصمیمات لازم در جهت حل مشکلات واحدهای مذکور اتخاذ گردید .

  پرینت
شناسه خبر : 3894 | تاریخ انتشار : 25 آبان 1400 - 23:45 | 149 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :