رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از برگزاری گشت مشترک بازرسین سازمان صمت استان با بسیج اصناف برای شناسایی متخلفان اقتصادی خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، رامین صادقی در خصوص انجام گشت مشترک بازرسین سازمان صمت استان با بسیج اصناف عنوان کرد: با توجه به تغییر و تحولات اقتصادی و شرایط فعلی کشور، سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت استان با همکاری و استفاده از ظرفیت‌های بسیج اصناف برای شناسایی متخلفان اقتصادی در قالب تیم‌های مشترک بازرسی در سطح بازار به منظور هم افزایی و همگرایی در اقدامات و فعالیت‌ها‌ی مرتبط با اجرای سیاست‌های پیشگیرانه از تخلفات صنفی فعالیت می نمایند.

وی هدف از انجام این گشت مشترک را آگاه‌سازی مصرف‌کنندگان و فعالان اقتصادی با اقدامات اطلاع رسانی، آموزشی و ترویجی استفاده از امکانات بسیج در راستای ارائه خدمات امور بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا و خدمات و مبارزه هدفمند با قاچاق کالا در سطح عرضه دانست.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به مضرات قاچاق کالا گفت: یکی از اقداماتی که باعث رونق تولید داخلی میشود مبارزه جدی، هدفمند و هوشمندانه با قاچاق کالا و ارز است چرا که ورود قاچاق کالا بصورت کلان، تولید داخلی رامتضرر می نماید که دراین صورت غیر قابل جبران خواهد بود.

  پرینت
شناسه خبر : 1123 | تاریخ انتشار : 11 مهر 1399 - 9:16 | 53 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :