شیوا بیان- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 65 نفر به دلیل ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 65 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 53 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: در حال حاضر شهرهای اردبیل و مشگین‌شهر در وضعیت قرمز، شهر پارس آباد در وضعیت نارنجی و شهرهای گرمی، بیله سوار، اصلاندوز، خلخال، نیر، نمین، کوثر و سرعین در وضعیت زرد قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تعداد موارد بستری ناشی از بیماری کرونا در استان رو به افزایش است، تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 383 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

حبیب‌زاده ادامه داد: در حال حاضر 62 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 6 نفر فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا از مراکز درمانی استان گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی 24 ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 65 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 41 نفر از اردبیل، 6 نفر پارس آباد، 12 نفر مشگین شهر، 4 نفر بیله سوار و 2 نفر از خلخال گزارش شده است.

  پرینت
شناسه خبر : 1432 | تاریخ انتشار : 10 آبان 1399 - 15:27 | 347 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : ایلنا